BAŞKANIN MESAJI

about

BAŞKANIN MESAJI

Sevgili SKAL Kardeşlerim ve Dostlarım,

11 Ocak 2020 tarihi itibarı ile başkanlık görevini sevgili ağabeyim, kıymetli büyüğüm Ömer Karacalar’dan almış bulunmaktayım. Beni bu göreve layık gören değerli Skal kardeşlerime en samimi hislerim ile teşekkür ederim.

Şahsım ve Yönetim Kurulunda görev alan arkadaşlarımızın yeni dönemde misyonu ; bölgemizde yaşayan ve çalışan turizm profesyonelleri arasındaki dostlukları ve vizyonumuzu geliştirmektir.

Vizyonumuz ; sektörün güvenilir sesi olarak kulübümüz bünyesine dahil edeceğimiz yeni nesil genç profesyonelleri, sektörde ve kulübümüz bünyesinde bulunan duayen büyüklerimiz, tecrübe sahibi kardeşlerimiz ile bir araya getirip;  “sorumlu, bilinç sahibi, çevreye duyarlı, aktif, güvenilir bir endüstri oluşturmak için çok ama çok çalışmaktır.”

2019 yılına göre daha verimli geçeceğine dair olumlu sinyaller aldığımız 2020 sezonu ve önümüzdeki diğer sezonlar için ülkeye gelen turist sayısının artmasının yanında niteliğin ve niceliğinde değerli bir hale getirilmesi  için sektöre katkılarımız ve çalışmalarımızda devam edecektir.

Sevgili SKAL International Bodrum üyesi kardeşlerim ve dostlarım, bu dönemde sektörde bulunan meslektaşlarımıza ve diğer paydaşlara kulübümüzü, kulübümüzün uluslararası kimliğini, biz kimiz, ne yaparız, neden bir aradayız, neden birbirimize destek olmayız fikrini hep birlikte çok iyi anlatacağız.

Bu vesile ile herkese tekrar teşekkür eder, tüm SKAL Kardeşlerimizden ve dostlarımızdan desteklerini her zaman bekleriz.

 

Mesut DURATEYMUR
SKAL International Bodrum Dönem Başkanı